Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИСТИНСКО ШОУ: Екстравагантната Марија Груевска повторно изненади во „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

Шоубиз

ВИСТИНСКО ШОУ: Екстравагантната Марија Груевска повторно изненади во „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

ВИСТИНСКО ШОУ: Екстравагантната Марија Груевска повторно изненади во „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

Марија Груевска, или како што жирито обожува да ја нарече „македонската Лејди Гага“, важи за една фаворитите во шоуто „Ѕвездите на Гранд“. Таа од емисија во емисија не престанува да изненадува со екстравагантниот начин на облекување, но и со фантастичниот музички настап.

Жирито последниот пат беше шокирано кога битолчанката се појави на сцената на „Гранд“ со змија. а оваа сабота таа повторно воодушеви кога на сцената се појави со врзани раце и во количка.

„Ти си идната победничка, ти благодарам што му даваш нова димензија на шоуто“, изјави Мили.

Карлеуша, пак, ја пофали Груевска потенцирајќи дека не секој може да го разбере нејзиниот концепт.

„Сите зборуваат за тебе бидејќи го препознаа концептот. Треба да ги негуваме ваквите луѓе“, порача Јелена и додаде дека секогаш ќе гласа за уметноста.

Груевска со настапот обезбеди свое место во полуфиналето од шоуто.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.