Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: Сашко & пријателките – ново веб шоу на Телеком

МК Сцена

ВИДЕО: Сашко & пријателките – ново веб шоу на Телеком

Замислете го Сашко Коцев, на тросед помеѓу две дами, со кафенце в рака, како ги коментира нашите најпознати ТВ лица.

Станува збор за новото веб шоу „Сашко & пријателките” кое ќе се емитува ексклузивно на LOOP. Во првата епизода на „тапет“ e Лила Филиповска. Погледнете какви оценки и коментари доби Лила од страна на „стручното жири”.

За да го гледате целото видео, регистрирајте се на loop.mk или симнете ја бесплатната loop апликација во App store и Google Play.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.