Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Последниот предизвик за Ангеловски (ВИДЕО)

Фудбал

Последниот предизвик за Ангеловски (ВИДЕО)

Последниот предизвик за Ангеловски (ВИДЕО)

Македонската фудбалска репрезентација го заврши настапот на Европското првенство со поразот од Холандија. 

Игор Ангеловски заминува од селекторската функција, со оглед на тоа што неговиот договор заврши со настапот на ЕУРО 2020, а од УЕФА доби интересен предизвик, тој ги препознаваше македонските репрезентативци на фотографии од нивното детство.

Во продолжение погледнете како се снајде:

Повеќе од Фудбал

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.