Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кучката која беше застрелана во Битола се врати кај малите кученца (ВИДЕО)

Актуелно

Кучката која беше застрелана во Битола се врати кај малите кученца (ВИДЕО)

Кучката која беше застрелана во Битола се врати кај малите кученца (ВИДЕО)

По вчерашниот грозоморен настан во кучка беше застрелана во центарот на Битола, таа се вратила кај своите малечки кучиња.

– „Дојдовме да ги нахраниме малечките на мајката што беше вчера пукана и не дочека изненадување! Мајчичка е жива, да ги надои и среди малечките и одиме на вет. Фала ви на сите што излеговте и ни помогнавте во потрагата“, стои во објавата на Фејсбук.

Вчера низ социјалните мрежи се споделуваше информација за постар маж кој во Битола на улицата „16-та“ среде бел ден извадил пушка и пукал во куче.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.