Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЗАЕВ: „Напред момци, цела држава навива за вас! “

Актуелно

ЗАЕВ: „Напред момци, цела држава навива за вас! “

ЗАЕВ: „Напред момци, цела држава навива за вас! “

Премиерот Заев на својот фејсбук профил објави фотографија од неговото пристигнување во Букурешт, неколку часа пред официјалниот натпревар на Македонија – Австрија.

Тој, како што вели, заминал за да ги поддржи македонските репрезентативци.

Зоран Заев, кој слета во Букурешт со владиниот авион, го придружува министерот за надворешни работи Бујар Осман и министерот за економија Крешник Бектеши.

Македонија од 18 часот ќе се соочи со репрезентацијата на Австрија. Ова е прво учество на нашата земја на Европско првенство.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.