fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТОГАЛЕРИЈА: Куманово под силно полициско обезбедување

Маркетинг

Актуелно

ФОТОГАЛЕРИЈА: Куманово под силно полициско обезбедување

НАСЛОВНА ФОТОГРАФИЈА: Даниел Краљевски / Think.mk

Репортерската екипа на интернет порталот Think.mk известува за вооружениот напад кој се случи утрово во Куманово.

Главните улици се блокирани, а насекаде во градот се забележува силно полициско обезбедување. Според информациите од терен, граѓаните се на улиците, додека во реонот на „Диво насеље“ се слушаат силни пукотници од огнено оружје.

Во продолжение погледнете дел од фотографиите направени во центарот на Куманово, објавени од интернет порталот Think.mk.

Фотогалерија: Даниел Краљевски / Think.mk

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.