fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Облачно со повремени врнежи од дожд

Маркетинг

Вести

Облачно со повремени врнежи од дожд

Времето во Македонија ќе биде претежно облачно со повремени врнежи од дожд, а на планините ќе врне снег. Ќе дува умерен до засилен југоисточен ветер.

Утринската температура ќе се движи од еден до шест, а дневната од три до девет степени.

Во Скопје слично време со повремени врнежи од дожд. Утринската температура ќе се спушти до три, а дневната ќе достигне до седум степени.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.