fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПОРАДИ СУПЕРКУПОТ: Половина час чекање на граничните премини

Маркетинг

Вести

ПОРАДИ СУПЕРКУПОТ: Половина час чекање на граничните премини

На граничните премини од македонска страна се чека 20 до 30 минути, соопшти АМСМ.

Сообраќајот на патиштата низ дражавата се одвива пo суви коловози, а интензитетот надвор од градските средини е зголемен.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.