Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Шеф Марк „рипна во тавче“ – љубовта со Василка ја крунисаа со брак (ВИДЕО)

Вести

Шеф Марк „рипна во тавче“ – љубовта со Василка ја крунисаа со брак (ВИДЕО)

ФОТО: ФЕЈСБУК

Шеф Марк „рипна во тавче“ – љубовта со Василка ја крунисаа со брак (ВИДЕО)

Многумина го познаваат како шеф Марк од „Брза кујна“ – популарниот белгиски шеф Марк де Јонг викендов реши да „стапне на лудиот камен“ со неговата долгогодишна девојка Василка Димовска.

Тие викендов во познатата скопска винарија „Камник“ со зурли и тапани и со интимна прослава ја крунисаа нивната љубов.

Погледнете дел од интимната атмосфера:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.