Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Понесете чадори – попладне повторно ќе има невреме

Временска прогноза

Понесете чадори – попладне повторно ќе има невреме

Понесете чадори – попладне повторно ќе има невреме

Управата за хидрометеролошки работи за денес најавува слично време како вчера- претпладне сончево со мала до умерена облачност, а попладне нестабилно со пороен дожд и грмежи.

Локално процесите ќе бидат поинтензивни во форма на невреме со појава на град, а ќе дува и умерен ветер од североисточен правец.

Во следните денови според УХМР ќе следува период на стабилно и сончево време, во петок и за време на викендот со умерен до засилен северен ветер.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Временска прогноза

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.