fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВРЕМЕТО ДЕНЕС: Сончево и потопло, со слаб ветер

Актуелно

ВРЕМЕТО ДЕНЕС: Сончево и потопло, со слаб ветер

Времето денеска во Македонија ќе биде сончево со мала облачност и со слаб јужен ветер.

Температурата ќе се движи од 6 до 14 степени.

Во Скопје сончево со мала облачност и со слаб јужен ветер.

Температурата ќе достигне до 12 степени.

Во текот на работната недела ќе преовладува стабилно и суво време со услови за појава на утринска магла по одделни котлини.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Актуелно

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.