Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Демонско“ дете во авион (ВИДЕО)

Видео

„Демонско“ дете во авион (ВИДЕО)

Момче на возраст од три години цели осум часа, колку што трае летот од Германија до Њу Џерси, со својата палавост „ги забавуваше“ патниците и екипажот, а мајката само немо набљудуваше.

Снимката од летот на интернет ја објави уметникот Шејн Таунли, кој се наоѓал на летот. Тој однесувањето на момчето го нарече „демонско“, оти за време на целиот лет, тоа трчало по авионот, врескало, плачело и се качувало на седиштата и на патниците.

– Смири се, душичке, му вели мајката со смирен тон.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Таа и не се потрудила многу повеќе за да го смири својот „палавко“, а ни обидите на стјуардесите не вродија со плод, иако во речиси секоја прилика навистина се потрудиле да му удоволат.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.