fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФОТО: Емили Ратајковски се разголи на Инстаграм

Маркетинг

Занимливости

ФОТО: Емили Ратајковски се разголи на Инстаграм

Девојката која целиот свет ја сака поради неверојатно добрите облини, Емили Ратајковски, денеска објави топлес фотографија на нејзиниот Instagram профил.

Оваа фотографија е постара и потекнува од 2014-та, а моделот лежи и со рацете ги покрива бујните гради, додека носи само фармерки.

2795DE6C00000578-3039528-So_sexy_Emily_Ratajkowski_covers_her_sizeable_assets_with_her_ha-m-94_1429089840494[1]

Со невин изглед на лицето, 23-годишната Емили ги израдува сите свои фанови на популарната друштвена мрежа, а фотографијата за многу кратко време се најде во сите светски популарни магазини.

Сепак, таа објави и уште една фотографија, која најверојатно била сликана за време на велигденските празници. Таа целосно гола со зајачка маска на главата ја разбудува фантазијата до максимум.

2796F54200000578-3039528-image-a-101_1429090005772[1]

– Таа знае како да остави белег во денот, па сега скоро сите популарни шоубизнис сајтови ги објавија нејзините фотографии. Емили изгледа прекрасно, а нејзините гради оставаат без коментар, објави Daily Mail.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.