Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Георгина е бремена: Кристијано Роналдо повторно ќе добие близнаци

Магазин

Георгина е бремена: Кристијано Роналдо повторно ќе добие близнаци

Георгина е бремена: Кристијано Роналдо повторно ќе добие близнаци

Еден од најдобрите фудбалери во историјата, Кристијано Роналдо (36), повторно ќе стане татко.

Португалецот и атрактивната Георгина очекуваат близнаци.

Фудбалерот на Манчестер Јунајтед објави фотографија на која заедно со неговата долгогодишна девојка Георгина Родригез (27) ги покажуваат фотографиите од ехо-прегледот.

Тој веќе има 4 деца:  11-годишниот син Кристијано Џуниор, 4-годишните близнаци Ева Марија и Матео и 3-годишната ќерка Алана Мартина која ја доби со Георгина.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

-Со задоволство можеме да соопштиме дека очекуваме близнаци. Срцата ни се полни со љубов – едвај чекаме да ги запознаеме #благословени“ – напиша Роналдо до фотографиите.

Оваа фотографија веќе има над 26 милиони допаѓања со што стана фотографија од некој спортист со најмногу „лајкови“.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Магазин

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.