Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Фестивал на светлината во Скопје (ГАЛЕРИЈА)

ФОТО: ФЕЈСБУК

Низ објективот

Фестивал на светлината во Скопје (ГАЛЕРИЈА)

Изминатите денови скопјани уживаа во магијата на светлината во рамки на третото издание на фестивалот „Скопје лајт арт дистрикт“.

Во продолжение погледнете фотогалерија од поставените перформанси ширум градот.

This slideshow requires JavaScript.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.