fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Згодниот Андреј ќе ја претставува Македонија на „Мистер Пацифик Универс“

Маркетинг

Низ објективот

Згодниот Андреј ќе ја претставува Македонија на „Мистер Пацифик Универс“

22-годишниот Андреј Боцевски од Скопје ќе ја претставува Македонија на интернационалниот избор „Мистер Паџифик Универзс“ кој ќе се одржи во февруари 2021 година во Перу, Јужна Америка.

Андреј е висок 188 см, тежок 78 кг и тренира боречки вештини. Во моментов е официјален модел за повеќе македонски брендови, а работи и во казино Фламинго Скопје.

Тој вели дека е среќен што ја има честа да ја претставува Македонија на еден ваков престижен натпревар.

Во продолжение, погледнете дел од неговите фотосесии:

 

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.