Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ИНСТАГРАМ „ГОРИ“: Северина ужива на егзотичните Малдиви (ГАЛЕРИЈА)

Низ објективот

ИНСТАГРАМ „ГОРИ“: Северина ужива на егзотичните Малдиви (ГАЛЕРИЈА)

ИНСТАГРАМ „ГОРИ“: Северина ужива на егзотичните Малдиви (ГАЛЕРИЈА)

Познатата хрватска пејачка Северина објави нови фотографии од одморот на Малдиви, со што повторно го „запали“ Инстаграм.

Таа за само неколку минути доби десетици илјади лајкови и коментари, а потоа и со серија нови фотки ги испровоцира своите фанови.

„Домат“, духовито, напиша пејачката како коментар на фотографиите.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.