Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ГО „ЗАПАЛИ“ ИНСТАГРАМ: Марјана Станојковска ја отвори летната сезона со хит костими за капење

Низ објективот

ГО „ЗАПАЛИ“ ИНСТАГРАМ: Марјана Станојковска ја отвори летната сезона со хит костими за капење

Летото и официјално може да започне кога ќе се видат првите фотографии поред плажа или базен. Македонските јавни личности не го пропуштија топлото и сончево време за да разголат и да го покажат својот нов хит костим за капење.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прва од македонките е лото девојката Марјана, која своите фанови на Инстаграм ги почести со жешки фотографии во бикини, каде ги покажа своите совршени облини.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.