fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

На зајдисонце во Скопје… (ФОТО)

Маркетинг
ФОТО: ПОПУЛАРНО.МК

Низ објективот

На зајдисонце во Скопје… (ФОТО)

Оваа фотографија од зајдисонцето во Скопје, сликана покрај кејот на реката Вардар дефинитивно ќе ви го одземе здивот.

Раздвижено и бучно, но во истовреме мирно и тивко. Скопје го живее почетокот на летото, а нашиот фотограф го улови периодот од денот кога може да се почувствуваат емоциите на градот.

Едно е Скопје, вредно да си го сочуваме, затоа што тоа ги чува сите наши спомени.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.