Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Премиерот Заев и сопругата Зорица на трибини во Букурешт ја бодреа Македонија (ФОТО)

Низ објективот

Премиерот Заев и сопругата Зорица на трибини во Букурешт ја бодреа Македонија (ФОТО)

Премиерот Заев и сопругата Зорица на трибини во Букурешт ја бодреа Македонија (ФОТО)

Премиерот Зоран Заев со сопругата Зорица беа на трибите во Букурешт од каде што директно ја бодреа македонската фудбалска репрезентација на дебито на Македонија на Европското првенство во Букурешт.

„Ви посакуваме среќа, успех и храбра игра“, им порача Заев на македонските фудбалери.

Со нив беа и министрите Бујар Османи и Крешник Бектеши.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.