Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Шон Мендез и Камила Кабељо уживаат во Мајами – фановите шокирани од целулитот на познатата пејачка

Низ објективот

Шон Мендез и Камила Кабељо уживаат во Мајами – фановите шокирани од целулитот на познатата пејачка

Шон Мендез и Камила Кабељо уживаат во Мајами – фановите шокирани од целулитот на познатата пејачка

Социјалните мрежи се преплавени со фотографии од можеби еден од најславните холивудски парови – славната „сењорита“ Камила Кабељо и нејзиното момче Шон Мендез, кои уживаат на плажите во Мајами.

Но, и покрај фактот што важат за еден од најжешките парови, луѓето ја нападнаа познатата пејачка со многу непристојни коментари за нејзиниот изглед.

24-годишната Камила носеше бикини со син принт, а нејзината фигура стана мета на многу коментари. Иако се протнаа бројни негативни критики, многумина искажаа одушевување од нејзиниот природен изглед и порачаа дека убавината не е „рамка“ постигната со корекции.

– „Ви благодарам за љубовта која ми ја испративте вчера и денес. Ве сакам сите.“, изјава пејачката, без да потенцира дали е тоа коментар поврзан со негативните критики поради објавените фотографии.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.