fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Потресна порака од Вин Дизел посветена на покојниот Пол Вокер (ВИДЕО)

Видео

Потресна порака од Вин Дизел посветена на покојниот Пол Вокер (ВИДЕО)

Актерот Пол Вокер, најпознат по улогата во серијата „Брзи и бесни“, пред две и пол години загина во сообраќајна несреќа, што предизвика шок кај неговите обожаватели и колеги.

Вин Дизел, кој со Вокер играше во „Брзи и бесни“, на својот Инстаграм објави потресна посвета на починатиот пријател.

– Многу од членовите на екипата кои работеа на „Брзи и бесни“ повторно се тука за да ни помогнат да направиме нешто посебно. Еден од нив на крајот од денот дојде до мене и ми рече: „Ова што го снимаме е навистина фантастично“. И тогаш тој ме погледна и рече дека Пол Вокер би бил горд, напиша Вин Дизел, под една стара фотографија од претходните снимања.

Пред неколку дена Дизел објави и видео во кое ги објасни своите чувства и болка поради почетокот на снимањето на првото продолжение на „Брзи и бесни“ без Вокер.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.