fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: Погледнете како изгледаше новогодишниот огномет во Скопје снимен со дрон

Видео

ВИДЕО: Погледнете како изгледаше новогодишниот огномет во Скопје снимен со дрон

Вчеравечер на плоштадот Македонија илјадници граѓани ја дочекаа новата година со настапот на Оливер Драгољевиќ, а точно на полноќ присутните граѓани беа сведоци на спектакуларен огномет кој го осветли небото и го додаде Скопје во листата на светски метрополи кои на сличен начин ја дочекаа новата година.

Погледнете како изгледаше огнометот во Скопје снимен од дрон:

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.