Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: Златан Ибрахимовиќ чита шеги на своја сметка

Видео

ВИДЕО: Златан Ибрахимовиќ чита шеги на своја сметка

На видеосервисот ЈуТјуб објавено е кратко видео, во кое шведскиот репрезентативец и ѕвездата на француски ПСЖ Златан Ибрахимовиќ чита шали, кои се упатени на негова сметка.

Еве некои од нив:

– Златан еднаш бил на детектор за лаги. Уредот признал се.

– Златан еднаш убил два камена со една птица.

– Кога Марк Зукенберг го направил Фејсбук, веќе го чекало барање за пријателство од Златан.

– Златан не користи глувче, тој користи лав.

– Кога Златан бил дете, неговите родители спиеле во неговиот кревет кога биле уплашени.

– Кога Златан ќе дојде во вашата куќа, вие сте гостин.

– Името на таткото на Златан е Златан Јуниор.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.