Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

АВИОНОТ ПРИНУДНО СЛЕТАЛ: Британци се напиле, па се испотепале на лет на Рајанер за Канарските острови (ВИДЕО)

Видео

АВИОНОТ ПРИНУДНО СЛЕТАЛ: Британци се напиле, па се испотепале на лет на Рајанер за Канарските острови (ВИДЕО)

Во авион на Рајанер, кој летал кон Канарските острови, се случила тепачка поради која авионот беше принуден да слета во Португалија. Насилниците биле приведени од полицијата, а патниците – шокирани од настанот.

Британскиот маж, кој бил дел од групата насилници, бил отстранет од полицијата и однесен во затвор. Видео материјалот покажува како полицијата употребува сила за да го извлече насилникот од авионот, додека другите патници аплаудираат.

Настанот ги вознемири и шокираше патниците, кои ја опишаа тепачката како неочекувана и вознемирувачка. Властите во Португалија треба да ги дадат официјалните информации за настанот.

Рајанер се извини на патниците за пренасочувањето на летот и најави дека ќе го надомести доцнењето.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.