Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Италијанскиот милијардер Џанлука Вака се ревакцинираше во Белград (ВИДЕО)

Видео

Италијанскиот милијардер Џанлука Вака се ревакцинираше во Белград (ВИДЕО)

ФОТО: ФЕЈСБУК

Италијанскиот милијардер Џанлука Вака се ревакцинираше во Белград (ВИДЕО)

Италијанскиот милионер и инстаграм сензација, Џанлука Вака, денеска пристигна во Србија за да се ревакцинира со втората доза со вакцината против Ковид-19.

52-годишниот италијански милионер ја прими првата доза во Белград на 12 мај, а денеска за ревакцинацијата во Белград пристигна со својот приватен авион. Како и првата, Ваки ја примил втората доза на саемот во Белград, пренесуваат српските медиуми.

За да биде сензацијата поголема, Џанлука ја соблече својата маица и го покажа голото тело, додека бројните српски медиуми го фотографии и снимаа при примањето на вакцината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

За потсетување, Џанлука со години е во центарот на вниманието и е еден од сопствениците на најинтересните профили на „Инстаграм“ каде има милиони следбеници, кои уживаат во фотографиите од убави жени, луксузни недвижнини, јахти и луда забава.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.