Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЌЕ ВИ СЕ ЗАЛЕДИ КРВТА: Погледнете како изгледа кога дрон ќе влета во лава (ВИДЕО)

Видео

ЌЕ ВИ СЕ ЗАЛЕДИ КРВТА: Погледнете како изгледа кога дрон ќе влета во лава (ВИДЕО)

ЌЕ ВИ СЕ ЗАЛЕДИ КРВТА: Погледнете како изгледа кога дрон ќе влета во лава (ВИДЕО)

Дрон влета во лавата на вулкан на Исланд, а Скај Њуз објави снимки од дронот и им овозможи на сите да ја видат неверојатната појава.

Познатиот јутјуб влогер Џои Хелмс сакал одблизу да ја гледа вулканската ерупција на Фаградалсфјал во Исланд, па испратил дрон во вулканот.

Погледнете го неверојатното видео:

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.