Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Тепачка во авион за време на летот од Приштина до Базел (ВИДЕО)

Видео

Тепачка во авион за време на летот од Приштина до Базел (ВИДЕО)

За време на вчерашниот лет од Приштина кон Базел, дошло до тепачка меѓу патници.

Како што пренесуваат косовските медиуми, станува збор за крвава тепачка која се случувала за време на летот, а истата продолжила и по слетувањето на аеродромот во Базел.

Според пишувањата, патниците ја започнале караницата уште пред полетувањето на авионот.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Аеродромската полиција ја потврди веста за тепачката за швајцарскиот дневен весник „Блик“, кој ја објави веста за конфронтацијата на паркингот на аеродромот меѓу двете семејства.

Според дневникот, двајца мажи биле уапсени поради тепачката.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.