Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

КАКО ВО „УНИВЕРЗАЛ СТУДИО“ ВО ЛОС АНЏЕЛЕС: Погледнете како изгледа Дино паркот во Скопје (ВИДЕО)

Видео

КАКО ВО „УНИВЕРЗАЛ СТУДИО“ ВО ЛОС АНЏЕЛЕС: Погледнете како изгледа Дино паркот во Скопје (ВИДЕО)

КАКО ВО „УНИВЕРЗАЛ СТУДИО“ ВО ЛОС АНЏЕЛЕС: Погледнете како изгледа Дино паркот во Скопје (ВИДЕО)

Вчеравечер и официјално беше отворен првиот Дино парк во нашата земја, а посетителите велат дека изгледа како од парковите во светските метрополи.

Дино паркот се простира на површина од 2000 квадратни метри и има вкупно 41 диносаурус од креда и јура периодот, од кои дел се во природна големина со синхронизирани движења, проследени со звуци.

Погледнете ја атмосферата од Дино паркот во Скопје:

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.