fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Бодишејкерс“ – тим кој ги организира најдобрите забави за младите во Скопје

МК Сцена

„Бодишејкерс“ – тим кој ги организира најдобрите забави за младите во Скопје

„Бодишејкерс“ за само 1 година прераснаа во препознатлива организација за тематски средношколски забави, предводена од најдобрите менаџери кои се главните виновници за нивните успеси.

Тие соработуваат со талентирани средношколци кои изминатата година биле организатори на најголемите забави во Скопје, но и во Македонија.

Дел од проектите на кои овој тим има работено се концертите на Авалон и Прагма продукција, како и повеќе приватни забави на разни компании, а за ова лето најавуваат учество на концертите на Мартин Гарикс во Скопје и Хардвел во Охрид.

Еден од актуелните настани кои ги организираат е неон забавата во клубот „Авенју“.

Во продолжение погледнете го нивниот успех преку ова музичко видео:

 

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.