fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЦЕЛОТО ЖИРИ ПЛАЧЕ: Марко Бошњак со емотивна изведба на песната „Што те нема“

Музика

ЦЕЛОТО ЖИРИ ПЛАЧЕ: Марко Бошњак со емотивна изведба на песната „Што те нема“

Уште една емотивна изведба на Марко Бошњак во емисијата Пинкови ѕвездички, овој пат со песната „Што те нема“, што го расплаче целото жири!

Гоца Тржан не успеа да ги задржи солзитe, а и Милан Станковиќ се препушти на емоциите. Плачеа и Леонтина и Јелена Томашевиќ, а и самиот Марко беше блиску до солзите…

– „Јас ти се восхитувам, ми го поправи месецот. Ова не се опишува. Ти си Божја антена за пренесување на уметност!“ –рече Хари Варешановиќ.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.