fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: Мартија од Куманово „растури“ со хитот на Сем Смит во Пинковите ѕвездички!

Музика

ВИДЕО: Мартија од Куманово „растури“ со хитот на Сем Смит во Пинковите ѕвездички!

Четиринаесет годишната Мартија Станојковиќ од Куманово блесна во последната епизодата од „Пинкови ѕвездички“.

Изведбата на песната Writing’s On The Wall, полна со емоции, никого не остави рамнодушен.

Нашата Мартија доби пет гласа, а солзите почнаа да течат кога Гоца Тржан се качи на сцената и ѝ се поклони.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.