fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ДЕТСКИ ЕВРОСОНГ: Мартија Станојковиќ ја промовираше евровизиската „Love will lead our way“ (ВИДЕО)

МК Сцена

ДЕТСКИ ЕВРОСОНГ: Мартија Станојковиќ ја промовираше евровизиската „Love will lead our way“ (ВИДЕО)

Пинковата ѕвездичка Мартија Станојковиќ од Куманово е нашата претставничка на овогодишното издание на изборот за песна на детската Евровизија.

Девојчето кое се прослави во српското талент шоу и кое ги маѓепса срцата на милиони гледачи низ Балканот, ја доби својата шанса да ја претставува родната земја на овој познат музички натпревар за деца.

Нејзината песна се вика „Love will lead our waу“, а како звучи оставаме на вас да процените.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.