Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ед Ширан се вери со љубовта од средношколските денови (ФОТО)

Музика

Ед Ширан се вери со љубовта од средношколските денови (ФОТО)

Откако лани Ед Ширан изјави дека е спремен да стапне на лудиот камен со најдобра другарка од средно, светот беше во исчекување кога и како тој ќе ја запроси неговата девојка.

Конечно, тој на обожаватели преку Инстаграм им соопшти дека ја запросил Шери Сиборн и дека се многу „среќни и заљубени“.

– „Добив вереница малку пред Нова година. Многу сме среќни и заљубени.“, напиша тој на фотографијата.

Инаку Ширан и Сиборн се запознале во средношколските денови, а почнале да се забавуваат дури во 2015 година. Интересно е што тие одреден период имале и врска на далечина, додека таа студирала и работела во САД, но по неколку месеци се вратила во Лондон за да може да биде со нејзиниот сакан.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.