fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЕКСКЛУЗИВНО ФОТО: Роби Вилијамс слета во Белград!

Музика

ЕКСКЛУЗИВНО ФОТО: Роби Вилијамс слета во Белград!

Светски познатиот Роби Вилијамс доцна попладнево слета во Белград по повод утрешниот голем концерт во паркот Ушќе!

Роби во Србија пристигна расположен, а како што јавува нашата репортерска екипа која во моментов е во Белград и утре ќе го проследи концертот на Вилијамс, на аеродромот Никола Тесла освен српски, биле присутни и медиуми од целиот регион.

Популарно.мк утре ЕКСКЛУЗИВНО ќе ве известува од концертот на деценијата, директно од Ушќе, Белград!

 

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.