fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Овој петок уникатна „Miami VIP“ забава со огномет во летниот клуб XL

МК Сцена

Овој петок уникатна „Miami VIP“ забава со огномет во летниот клуб XL

Уникатните Miami VIP забави овој петок се селат во Скопје!!

Домаќин на спектаклот е летниот ноќен клуб XL, стартот е закажан на полноќ, DJ BUGSY ќе биде задолжен за одличната забава во најава, а влезниците по цена од 100 денари ќе се продаваат на касата на клубот.

Покрај проширената понуда на пијалaци по супер промотивни цени, XL тимот најавува и невообичаени танчерки, уникатни светлосни и видео ефекти, а целиот спектакл ќе кулминира со голем огномет.

За сите кои оправдано нема да бидат присутни, повеќечасовниот спектакл ќе биде снимен со дрон.

Бидете и вие дел од ова уникатно доживување..

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.