Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЕКСКЛУЗИВНО: Џон Њуман доаѓа во Скопје?! (видео)

ФОТО: ЕМИЛИЈА СТОЈМЕНОВСКА / ПОПУЛАРНО.МК (ЕГЗИТ 2015)

МК Сцена

ЕКСКЛУЗИВНО: Џон Њуман доаѓа во Скопје?! (видео)

Авалон продукција утринава на социјалните мрежи најави вистински бум, а за што станува збор погледнете во видео тизерот во продолжение!

Дали ова значи дека светската музичка атракција Џон Њуман ќе има концерт во Скопје? Останува да видиме! :)

BOOOOOOOM!!!

Posted by Avalon Produkcija on Monday, 1 February 2016

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.