fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Фронтменот на „Дип Прлп“, Јан Гилан, ги покани македонските фанови на концерт! (ВИДЕО)

МК Сцена

Фронтменот на „Дип Прлп“, Јан Гилан, ги покани македонските фанови на концерт! (ВИДЕО)

Легендарниот фронтмен на „Дип Прпл“, Јан Гилан, лично ги покани македонските фанови на концертот што ќе го одржи на 5-ти ноември во Скопје, придржуван од бендот на Дон Ари и Македонската Филхармонија.

Во продолжение погледнете го видео поздравот.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.