Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Предвелигденска журка со MILK AND SUGAR во XL Summer Club!

МК Сцена

Предвелигденска журка со MILK AND SUGAR во XL Summer Club!

Со гостувањето на германското хаус дуо Milk and Sugar, на 28 април (четврток) започнува со работа летниот ноќен клуб XL Summer Club.

Оваа журка е дел од нивниот House Nation Tour во кој настапија во најдобрите клубови во Европа.

Не ја пропуштајте шансата да бидете дел од секогаш одличните MOVE PARTY!

Повеќе информации за журката можете да најдете тука.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.