fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ГЛАСАЈТЕ ЗА ПОБЕДА НА „ЅВЕЗДИЧКИ“: Антониа фасцинираше со „Billy Jean“ на Џексон (ВИДЕО)

ИЗВОР: ТВПАКЕТ

МК Сцена

ГЛАСАЈТЕ ЗА ПОБЕДА НА „ЅВЕЗДИЧКИ“: Антониа фасцинираше со „Billy Jean“ на Џексон (ВИДЕО)

Антониа Гиговска од Скопје во првиот дел од суперфиналето на мега шоуто “Пинкови ѕвездички” се претстави со хитот “Billy jean” од Мајкл Џексон. Повторно перфектно, повторно за секоја пофалба.

– Ти си нашата Бијонсе, нашата Мараја Кери, ги проби сите врвови во ова натпреварување – беше коментарот на Леонтина.

– Спектакуларно, ефектно, безобразно, победнички, без зборови – се согласија и сите останати од жири комисијата.


Antonija Gigovska – Billie Jean by PinkoveZvezde

Па почитувани читатели, благодарение на вашите гласови, Антониа стигна дотука, и благодарение токму на вашите гласови, таа мора да стигне до целта. Линиите за гласање се цело време отворени, постојано имате можност да гласате за неа на 141 – 345, така што испраќате СМС порака со текст : GLA (празно место) C и редниот број на кандидатката:

GLA C13 – за Антониа Гиговска

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.