Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ГОРДА МАКЕДОНКА: Марјана Станојковска ви го честита Денот на независноста! (ФОТО+ВИДЕО)

Маркетинг
ИНСТАГРАМ @marjanastanojkovska

МК Сцена

ГОРДА МАКЕДОНКА: Марјана Станојковска ви го честита Денот на независноста! (ФОТО+ВИДЕО)

Познатата водителка нѝ го честита Денот на независноста – 8 Септември!

Марјана Станојковска тврди дека со радост го прославува и одбележува денешниот празник и е горда што потекнува од еден силен и истраен народ кој не потклекнува на препреки и цврсто чекори кон својата иднина.

– „Патриот сум во душа, многу ја сакам Македонија“ – вели Марјана во интервју за весникот Вечер.

Згодната Македонка направи и ексклузивна фотосесија за весникот Вечер по повод Денот на независноста пред објективот на Дарио Јанковиќ, а сними и видео порака за љубов, мир и толеранција.

Таа фотографиите ги објави и на нејзиниот Инстаграм профил. Целото интервју за весникот ВЕЧЕР можете да го прочитате на следниот ЛИНК.

8-ми Септември #македонијаво❤️ ???:Dario Jankovic ?:AteljeForever ?:@luxor_helenadia

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

#среќенпразникмакедонијо #македонијаво❤️ ???:Dario Jankovic ?:Atelje Forever ?:@luxor_helenadia

A photo posted by Marjana Stanojkovska (@marjanastanojkovska) on

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.