Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Колегите на Аријана Гранде изразија жалење за нападот на нејзиниот концерт

Музика

Колегите на Аријана Гранде изразија жалење за нападот на нејзиниот концерт

Трагедијата која вчеравечер се случи на концертот на Аријана Гранде никого не остави рамнодушен.

Експлозијата, која според очевидците била предизвикана од бомбаш самоубиец, се третира како терористички напад.

Големиот број на жители и бизнисите во Манчестер изразија сочувство до фамилиите на настраданите, такси компаниите понудија бесплатен превоз за фамилиите на присутните на концертот, а хотелите сместување за децата кои едноставно не успеале да си отидат дома во целиот тој хаос.

И колегите на Аријана Гранде се огласија на социјалните мрежи со жалење кон настраданите и поддршка кон позната пејачка.

https://twitter.com/PericoPrincess/status/866821932070703104

https://twitter.com/lorde/status/866822912673628162

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

https://twitter.com/taylorswift13/status/866824457050099712

 

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.