fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кристијано Роналдо: „Каков татко, таков син!“

Сцена

Кристијано Роналдо: „Каков татко, таков син!“

Познатиот фудбалер Кристијано Роналдо на социјалната мрежа Instagram објави фотографија со својот син, која стана вистински хит и доби преку милион „лајкови“ за неколку часа.

На неа тие двајцата позираат, покажувајќи ги мускулите. Роналдо во коментарот напишал „Каков татко, таков син“. На фотографијата е јасно дека Кристијано Џуниор има научено неколку работи за позирање пред камера од својот татко.

Фудбалерот често објавува заеднички фотографии со својот син на социјалните мрежи.

krisitjano[1]

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.