Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Лени Кравиц пристигна во Скопје! (ФОТО)

Инстаграм

МК Сцена

Лени Кравиц пристигна во Скопје! (ФОТО)

Не се шокирајте доколку го видите Лени Кравиц низ скопските улици, затоа што тој дојде два дена пред неговиот долгонајавуван концерт во главниот град на државата.

Тој откако пристигна во Скопје, веднаш се прошета низ градскиот плоштад и старата чаршија, а за тоа говорат и фотографиите кои завршија на социјалните мрежи.

Инаку, концертот на Лени е закажан за 3 мај во ВИП арената „Борис Трајковски“, во организација на Авалон продукција.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.