Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Белата боја е нејзин заштитен знак – Најдобрите модни изданија на Викторија Лоба

МК Сцена

Белата боја е нејзин заштитен знак – Најдобрите модни изданија на Викторија Лоба

Пејачката со руско потекло, Викторија Лоба, важи за една од најубавите, но и најдобро облечени пејачки кај нас. Пејачката апсолутно за секоја пригода знае да избере соодветен стајлинг, а нејзиниот Инстаграм профил е полн со фотографии на кои што можеме да ја видиме во совршено стилизирано издание.

Од она што успевме да видиме додека го „листавме“ нејзиниот профил дојдовме до заклучок дека нејзина омилена боја кога облеката е во прашање е белата, па најчесто на себе носи бели парчиња.

Во продолжение погледнете ја галеријата со фотографии на кои Лоба е облечена во бело и пишете ни во коментар кој аутфит е ваш фаворит.

This slideshow requires JavaScript.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.