Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кој е подобар во лажење: Антониа и Иван ги отвоија картите (ВИДЕО)

МК Сцена

Кој е подобар во лажење: Антониа и Иван ги отвоија картите (ВИДЕО)

Антониа Гиговска е секогаш во чекор со трендовите во светот, па периодов можеме да ја забележиме на Тик ток со играње, пеење, но и во интересени изданија со Иван Јованов.

Заљубените гулапчиња се повеќе се отвораат за својата врска, па така сега Антониа објави видео на Тик ток каде заедно со љубениот одговараат искрено на популарниот прашалник за парови.

Во едно од прашањата беше поставено кој од нив се заљубува побрзо, на што и двајцата одговорија дека тоа е Антониа, додека на прашањето кој ги заборава значајните датуми од врската, веднаш потврдија дека тоа е Иван.

Кој е подобар во лажење, кој се смее на погрешни места, но и кој ќе биде подобар родител во иднина се само дел од прашањата на кои одговорија.

Видеата од Антониа и Иван можете да ги најдете на Тик ток профилот @antoniagigovska.

https://www.tiktok.com/@antoniagigovska/video/6842764040297516294?source=h5_m

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.