Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Дарио со концерт „30 години под ова знаме“ по повод празникот 8 Септември

МК Сцена

Дарио со концерт „30 години под ова знаме“ по повод празникот 8 Септември

На 9 септември се одржа долгонајавуваниот концерт на македонскиот музичар Дарио, кој со спектакуларен настап кај Македониумот во Крушево, настапи по повод 30 роденден на нашата република.

Во продолжение погледнете како изгледаше неговиот настап:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.