Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ОТВОРЕНО КАЗИНО „ФЛАМИНГО“ ВО СКОПЈЕ: Зоки Фаци и Лила ги освоија сите погледи (ФОТО)

Маркетинг

МК Сцена

ОТВОРЕНО КАЗИНО „ФЛАМИНГО“ ВО СКОПЈЕ: Зоки Фаци и Лила ги освоија сите погледи (ФОТО)

Вчеравечер во Скопје гламурозно се отвори новото казино „Фламинго“, кое ќе работи во рамки на хотелот „Мериот“ во Скопје.

На отворањето присуствуваа голем број на познати личности од јавниот и политичкиот живот кои имаа шанса први да си ја пробаат среќата во казиното кое се протега на четири ката.

Зоки беше облечен во Долче и Габана и Ив Сент Лорен, краватата од Версаче, а очилата од брендот Дискверд.

Сепак, погледите од присутните ги освои Зоран Василевски – Фаци, кој како дел од ПР службата изјави:

– „После 20 години на ТВ екраните добивам сосема различна улога која е навистина креативна, но и одговорна. Чест ми е што работам за оваа реномирана компанија!“.

Инаку Фаци на отворањето се појави со својата пријателка Лила Филиповска.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.