Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИСТИНСКО ПРОЛЕТНО ОСВЕЖУВАЊЕ: Марјана Станојковска ја промени фризурата (ФОТО)

Маркетинг
ФОТО: ИНСТАГРАМ

МК Сцена

ВИСТИНСКО ПРОЛЕТНО ОСВЕЖУВАЊЕ: Марјана Станојковска ја промени фризурата (ФОТО)

Најпознатата македонска водителка, лото девојката Марјана Станојковска, важи за девојка со добро изграден стил која секогаш изгледа одлично, каде и да ја сретнете.

Овојпат, на големо изнeнадување на нејзините фанови, Марјана ја скрати препознатливата долга коса, и сега има кратка боб фризура.

Вистинско пролетно освежување!

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.