Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Сопругата и ќерката на Вил Смит ја шокираа јавноста

Шоубиз

Сопругата и ќерката на Вил Смит ја шокираа јавноста

Сопругата и ќерката на Вил Смит ја шокираа јавноста

Сопругата на Вил Смит, Џејда Пинкет Смит и ќерката Вилоу се пофалија на Инстаграм со своите нови фризури и ги изненадија фановите.

Џејда ја покажала својата свежо избричена глава откривајќи дека нејзината ќерка Вилоу и била инспирација.

-Вилоу ме натера да го сторам ова, бидејќи беше време… Моите педесетти ќе бидат божествено осветлени од оваа избричена глава – напишала Џејда.

Вилоу ја споделила заедничката фотографија на својот Инстаграм.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

-Подарокот е чист кога се дава од срце на вистинската личност во вистинско време и на вистинско место и кога не очекуваш ништо за возврат – напишала 20-годишната Вилоу и истата објава ја сподели Џејда.

 

 

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.